Informacje

Poszukiwany wpadł z marihuaną

Policjanci komendy powiatowej w Pajęcznie zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie odurzający susz roślinny . Dodatkowo okazał się osobą poszukiwaną. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

3 stycznia 2023 roku w godzinach wieczornych pajęczańscy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego w  rejonie pełnienia służby zauważyli opla corsę zaparkowanego przy stacji PKP w Białej . Kierowca pojazdu na widok zbliżającego się radiowozu zaczął dziwnie zachowywać się i to zwróciło od razu uwagę pajęczańskich funkcjonariuszy. Jak się okazało słuszną, ponieważ po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że  26- letni mieszkaniec gminy Rząśnia jest osobą poszukiwaną. Nie tylko to było powodem jego dziwnego zachowania, bowiem mundurowi w jego pojeździe ujawnili dilerkę z suszem  ziela konopi innych niż włókniste. Po zważeniu i zbadaniu testerem narkotykowym okazało się, że mężczyzna miał prawie 5 gramów marihuany. 26-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty za posiadanie środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/mł. asp. Wioletta Mielczarek/

  • w pomieszczeniu, na korytarzu stoi tyłem umundurowany policjant, który trzyma mężczyzną stojącego również tyłem zapiętego w kajdanki na ręce trzymane w tyle
  • w pomieszczeniu umundurowany policjant kuca,obok niego waga
Powrót na górę strony