Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Nowe oznakowanie na ulicy Wyszyńskiego w Pajęcznie

  Zmieniono stałą organizację ruchu drogowego ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego od skrzyżowania z ul. Tadeusza Kościuszki w Pajęcznie. Umieszczono nowy znak drogowy B-36 „Zakaz zatrzymywania się”. To zdecydowana zasługa pajęczańskich policjantów.

 2. Areszt dla włamywacza

  Działoszyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 13 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 3. XV FINAŁ WOJEWÓDZKI "POLICYJNEJ AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA" ZA NAMI

  25 listopada 2022 roku w hali sportowej Akademickiego Centrum Sportowo – Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” przy alei Politechniki 10 odbył się Wojewódzki Finał „Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”, realizowany w ramach działań profilaktycznych pn. „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

 4. Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet

  Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pajęcznie zapraszają do wspólnie zorganizowanej akcji pod nazwą „Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet”. Akcja ma cel charytatywny. Wspólnie chcemy pomóc choremu na SMA Jasiowi z Pajęczna.

 5. Wypadek w Siemkowicach

  27-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. W wyniku niebezpiecznego zdarzenia dwie osoby doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala.

 6. Zaginął 67-letni Andrzej Ścigała

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie poszukują zaginionego 67-letniego Andrzeja Ścigałę, który wyszedł z miejsca zamieszkania 18 listopada 2022 roku o godzinie 18:55 i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

 7. Uwaga - włamania!

  W ostatnim czasie na terenie gminy Działoszyn uaktywnili się włamywacze. W ciągu ostatniego miesiąca doszło tam do kilku włamań do domów. We wszystkich przypadkach przestępcy do mieszkań dostali się wyłamując okno lub drzwi tarasowe. W zainteresowaniu złodziei były pieniądze oraz biżuteria. Apelujemy o zachowanie czujności.

 8. Nietrzeźwy kierujący złamał sądowy zakaz

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszynie zatrzymali mężczyznę, który kierował fiatem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i łamiąc sądowy zakaz. Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat więzienia. 

 9. Policja i straż – promowanie drogi do munduru

  Pajęczańscy policjanci wspólnie ze strażakami zorganizowali pokazy testów sprawnościowych, które obowiązują podczas doboru do służb mundurowych. To była inicjatywa skierowana z myślą o potencjalnych kandydatach. 

 10. Szczęśliwie odnaleziony pajęczanin

  Po kilkunastu godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli zaginionego 67-letniego mieszkańca Pajęczna. Było to możliwe dzięki sprawnym i bardzo szeroko zakrojonym policyjnym działaniom, w które zaangażowano inne służby oraz mieszkańców naszego powiatu.

Tagi

nietrzeźwy kierujący pieszy alkohol i narkotyki kręci mnie bezpieczeństwo znicz wypadek podpalenie młody bohater konkurs ujecie obywatelskie odblaski uratowana przez policjantów podsumowanie upały Moja Komenda oszustwo ćwiczenia dopalacze mapa zagrożeń weekend MSWiA bezpieczeństwo plantacja konopi profilaktyka akcja święto policji list otwarty wypadek śmiertelny ferie oświadczenie policjant po służbie narkotyki podziękowania rozbój ruch drogowy prewencja marihuana odblaskowy pierwszak profilaktyka. ruch drogowy kolejowy piesi konferencja śmiertelny Akcja Znicz 2016 internet hazard zatrzymany kradzież Policyjna Akademia Bezpieczeństwa przestępczość gospodarcza

Linki

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń
Powrót na górę strony