Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 2. Przypominamy o ostrożności! Nie klikajmy w podesłane linki od kupujących!

  Oszuści śledzą portale aukcyjne i odpowiadają na ukazujące się ogłoszenia często w przeciągu kilku chwil od publikacji ogłoszenia. Chcą dostać się do czyjegoś konta bankowego i ukraść pieniądze. Nieświadome ofiary oszukańczego procederu klikają w przesłane im linki, podają swoje dane i zamiast otrzymać zapłatę za sprzedawane rzeczy, tracą pieniądze z konta bankowego!

 3. Nietrzeźwi na drogach naszego powiatu

  Pajęczańscy stróże prawa podczas ostatnich 3 dni wyeliminowali z ruchu 7 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich wsiadł za kierownicę pojazdu mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i dodatkowo złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wszyscy konsekwentnie odpowiedzą teraz za swoje czyny przed sądem.  

 4. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja 2016 roku około godziny 18:25 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty

 5. Finał konkursu o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  22 marca 2023 roku w hali sportowej MOSiR przy ulicy Małachowskiego w Łodzi odbył się finał konkursu dla szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego. Organizatorem konkursu była Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi przy wsparciu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

 6. Śmiertelny wypadek na crossie

  Pajęczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Bieliki. 19-letni kierujący motocyklem typu cross w wyniku wywrócenia się pojazdu poniósł śmierć na miejscu.

 7. Świadek uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy

  Do 2 lat pozbawienia wolności grozi nietrzeźwemu kierowcy microcara, który został wyeliminowany z drogi dzięki wzorowej reakcji świadka. 54-letni mężczyzna nie dość, że wsiadł za kierownicę mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie to dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Dziękujemy za reakcję na zagrożenie i godną pochwały postawę obywatelską.

 8. O zawodzie policjanta w szkołach podstawowych

  Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie spotkała się z uczniami klas VIII w Szkole Podstawowej w Trębaczewie oraz Siemkowicach. Celem spotkania było przybliżenie młodym ludziom czym na co dzień zajmuje się Policja oraz wskazanie właściwej drogi do założenia w przyszłości niebieskiego munduru.

 9. Dzielnicowi spotkali się z uchodźcami

  W związku z obecną sytuacją w kraju i na terytorium Ukrainy, pajęczańscy dzielnicowi czuwają nad bezpieczeństwem uchodźców przebywających w naszym powiecie. Między innymi zorganizowali spotkanie profilaktyczne, na którym mundurowi mogli przekazać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

 10. Nowa policjantka w pajęczańskiej komendzie

  "Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję…”. 07 marca 2023 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyło się uroczyste ślubowanie 56 nowo przyjętych policjantów. Wśród nich jedna policjantka, która została przydzielona do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Tagi

kradzież wypadek śmiertelny rozbój kręci mnie bezpieczeństwo list otwarty bezpieczeństwo prewencja profilaktyka konferencja alkohol i narkotyki internet profilaktyka. ruch drogowy podziękowania konkurs podsumowanie wypadek upały narkotyki piesi ćwiczenia zatrzymany akcja ruch drogowy nietrzeźwy kierujący weekend odblaski Policyjna Akademia Bezpieczeństwa odblaskowy pierwszak Moja Komenda plantacja konopi święto policji dopalacze uratowana przez policjantów mapa zagrożeń kolejowy oświadczenie MSWiA ujecie obywatelskie Akcja Znicz 2016 hazard marihuana ferie podpalenie przestępczość gospodarcza młody bohater pieszy śmiertelny policjant po służbie znicz oszustwo

Linki

Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń
Powrót na górę strony