Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Policji 2016

14 lipca 2016 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Uroczystości odbyły się na placu przed budynkiem komendy.

O godzinie 12:00 w na placu Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie rozpoczął się uroczysty apel, w którym udział wziął pośród znamienitych gości z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi Włodzimierz Kalinowski. W uroczystości brali również udział przedstawiciele władz samorządowych na czele z radną Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwoną Koperską,  wicestarostą pajęczańskim Mariuszem Mielczarkiem oraz przedstawicielami urzędów powiatowych oraz gmin. Uroczystość uświetnił występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej gminy Rząśnia. Wcześniej w godzinach 9:00-11:00 dla dzieci odbyły się dni otwarte podczas których młodzież zapoznawała się z pracą policjanta. Zorganizowane zostały również konkursy o tematyce policyjnej za które dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody.  W trakcie uroczystości nastąpiło wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Aktami mianowanymi zostali:

nadkomisarzem Policji:

kom. Robert Strzelczyk

 

komisarzem Policji

podkom. Jacek Karczewski

 

aspirantem sztabowym Policji:

st. asp. Zbigniew Kleszczyński

st. asp. Grzegorz Namyślak

st. asp. Zbigniew Wojtasik

st. asp. Jarosław Zimoń

 

starszym aspirantem Policji:

asp. Arkadiusz Pułka

 

aspirantem Policji:

mł. asp. Krzysztof Konieczko

mł. asp. Robet Trzepański

mł. asp. Rufin Krysiak

 

młodszym aspirantem Policji;

sierż. szt. Grzegorz Pluciński

 

starszym sierżantem Policji:

sierż. Barbarę Łuszczyk

Wszystkim Awansowanym serdecznie gratulujemy. Młodzieżowej Orkiestrze Dętej gminy Rząśnia dziekujemy za udział w uroczystściach.

  • Święto Policji 2016
  • Święto Policji 2016
  • Święto Policji 2016
Powrót na górę strony