Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 22 lutego 2017 roku około godziny 12:15 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty gmina Działoszyn.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 80-letni mieszkaniec gminy Działoszyn kierujący samochodem mercedes na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy płot posesji. W wyniku tego zdarzenia kierujący samochodem z obrażeniami cała trafił do szpitala w Wieluniu. Pasażerka samochodu 73-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Policjanci na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady a także wykonali oględziny, które pomogą w ustaleniu przyczyny tragicznego zdarzenia.

Pamiętajmy, że pomimo polepszenia warunków drogowych nadal szybko zapada zmierzch. Zbliżające się przedwiośnie może również powodować u kierowców zmniejszenie koncentracji. Apelujemy również o korzystanie z pasów bezpieczeństwa. Pamiętajmy podczas uderzenia w przeszkodę szansę użytkowników samochodów znacznie się zmniejszają, pasy bezpieczeństwa mogą nawet uratować życie.

  • Wypadek Szczyty
  • Wypadek Szczyty
  • Wypadek Szczyty
Powrót na górę strony