Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pajęcznie zapraszają do wspólnie zorganizowanej akcji pod nazwą „Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet”. Akcja ma cel charytatywny. Wspólnie chcemy pomóc choremu na SMA Jasiowi z Pajęczna.

Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pajęcznie wspólnie organizują charytatywne spotkanie  pod nazwą „Mikołajkowy kurs samoobrony dla kobiet”. Kurs jest całkowicie bezpłatny, skierowany do pełnoletnich mieszkanek naszego miasta i powiatu. W ramach kurs odbędą się dwa spotkania, 6 i 13 grudnia 2022 roku o godzinie 19.15 w sali gimnastycznej  w Szkole Podstawowej nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie na ul. Wiśniowej 7. W trakcie kursu uczestniczki zdobędą cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną  w zakresie podstawowych technik samoobrony oraz zachowania się w sytuacji zagrożenia. Zajęcia prowadzone będą przez pajęczańskich instruktorów taktyk i technik interwencji kom. Mieczysława Botóra oraz st.asp. Łukasza Borowieckiego – medalistę i laureata zawodów w podnoszeniu ciężarów  na szczeblu krajowym oraz europejskim. Zapisy pod numerem telefonu 34 31125587 lub osobiście w Miejski Ośrodku Kultury w Pajęcznie. Spotkanie ma na celu wsparcie w walce z SMA naszego Jasia, „Małego Wojownika” z Pajęczna. Każda uczestniczka kursu poprzez wpłatę dowolnej kwoty na https://www.siepomaga.pl/jas-pokona-sma zrobi mikołajkowy prezent dla chorego chłopca. Nasza wspólna inicjatywa ma szczytny cel, nie jesteśmy obojętni wobec cierpiących i potrzebujących. Wspólnie damy wiele i  pomożemy Jasiowi i jego rodzicom w walce z chorobą. Zapraszamy kobiety do uczestnictwa, dzięki któremu zrobimy mikołajkowy prezent Jasiowi.

Uczestniczki szkolenia zobowiązane będą do wypełnienia deklaracji uczestnictwa w zajęciach samoobrony oraz zapoznania się z regulaminem i stosowania się do niego. Obowiązkowy strój sportowy.

mł. asp. Wioletta Mielczarek


 
Powrót na górę strony