Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

rekrutacja

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Promocja zawodu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie.

  Dzielnicowi promowali zawód Policjanta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie.

 2. Święto Policji 2020 r.

  24 lipca 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie miała miejsce uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Ze względu na sytuację związaną z pandemią, która ma miejsce w kraju, tegoroczne święto było obchodzone skromniej niż w latach wcześniejszych. Jednak nadal była to okazja aby podziękować policjantom i pracownikom Policji za ich służbę i zaangażowanie.

 3. Podpalenie budynku handlowego w Działoszynie

  Policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Działoszyna podejrzewanego o podpalenie budynku handlowego w Działoszynie przy ulicy Piłsudskiego. Straty wyceniono na prawie dwa miliony złotych.

 4. Śmiertelny wypadek na DW-483

  Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 7:10 w okolicy miejscowości Stara Brzeźnica na drodze wojewódzkiej 483. Na miejscu zdarzenia zginał kierujący fiatem sc.

 5. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 6. Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

  Pajęczańscy kryminalni na terenie gminy Działoszyn ujawnili w sumie 140 krzaków z których można było uzyskać ponad 3 kilogramy suszu o czarnorynkowej wartości 90.000 złotych.

 7. Wypadki w Działoszynie

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadków do których doszło 17 i 18 listopada 2016 roku w miejscowości Działoszyn.

 8. Wypadek w Chorzenicach

  22 października 2016 roku około godziny 18:30 na drodze powiatowej 3509 w Chorzenicach gmina Sulmierzyce doszło do wypadku drogowego. Kierowca renault był nietrzeźwy.

 9. Tragiczny wypadek w miejscowości Szczyty

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 maja 2016 roku około godziny 18:25 na drodze wojewódzkiej DW-486 w miejscowości Szczyty

 10. Sisi na wakacjach

  Cześć pogromcy nudy! Skończył się rok szkolny i w końcu mamy WAKACJE! Wy też je tak uwielbiacie jak ja? Już się nie mogę doczekać kiedy pojadę nad wodę! Tylko co ze sobą zabrać? Podpytam policjantów, którzy o tym jak się zachować na plaży i w wodzie wiedzą jak nikt! Zawołajcie też do oglądania swoich opiekunów - im też chcę szepnąć słówko ;) Ciekawi? To odpalajcie specjalny odcinek wakacyjny!

Tagi

dzień wagarowicza pieszy narkotyki konkurs Policyjna Akademia Bezpieczeństwa ferie wybuch gazu usiłowanie młody bohater MSWiA kradzież hazard akcja Akcja Znicz 2016 Moja Komenda konsultacja list otwarty przestępczość gospodarcza ruch drogowy poszukiwania zaginiona prewencja odblaskowy pierwszak dopalacze wypadek śmiertelny profilaktyka. ruch drogowy plantacja konopi internet bezpieczne święta konferencja ćwiczenia śmiertelny nietrzeźwy kierujący kręci mnie bezpieczeństwo prace polowe profilaktyka bezpieczeństwo święto policji ujecie obywatelskie woda usiłowanie zabójstwa kieszonkowcy odblaski oświadczenie rozbój oszustwo zatrzymany znicz wypadek piesi

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń