Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

rekrutacja

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. ŚMIERTELNE POTRĄCENIE ROWERZYSTKI

  Tragicznie zakończył się wypadek drogowy z udziałem rowerzystki, do którego doszło we Patrzykowie. Kobieta pomimo długiej reanimacji poniosła śmierć na miejscu.

 2. Niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych w Stróży.

  22 stycznia 2020 roku o godzinie 08:30 w Stróży na drodze wojewódzkiej nr 483 doszło do zdarzenia drogowego, w którym jeden z uczestników został ranny.

 3. Nietrzeźwy "pancerny" na ulicach Pajęczna

  Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzewanego o kierowanie, w centrum Pajęczna, czołgiem T55. „Pancerny” był pod wpływem alkoholu. Trzeźwieje w policyjnym areszcie a czołg odholowano na strzeżony parking. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności natomiast za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, grozi kara do lat 8.

 4. Dwa poranne dachowania.

  17 grudnia 2019 r. na terenie powiatu pajęczańskiego w godzinach rannych doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 5. Zderzenie trzech pojazdów w Makowiskach

  10 stycznia 2020 r. o godzinie 12:50 do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 42 w Makowiskach w którym uczestniczyły trzy pojazdy.

 6. Groźna kolizja w Piekarach.

  Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego, które mogła zakończyć się tragicznie doszło w miejscowości Piekary. Hunday zderzył się czołowo z maszyna rolnicza, a następnie uderzył w wyprzedzaną Skodę.

 7. Wypadki w Działoszynie

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadków do których doszło 17 i 18 listopada 2016 roku w miejscowości Działoszyn.

 8. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 9. Policjanci spotkali się z wolontariuszami oraz ich opiekunami biorącymi udział w WOŚP

  W najbliższą niedzielę, 12 stycznia odbędzie się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczą w nim wolontariusze oraz ich opiekunowie i osoby wspomagające, którzy będą kwestować w wielu miejscowościach. Podstawowe zasady na temat bezpieczeństwa kwestujących przekazali pajęczańscy mundurowi.

 10. Babciu, Dziadku – bądźcie bezpieczni na drodze!

  W trosce o bezpieczeństwo naszych ukochanych Babć i Dziadków przypominamy podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Tagi

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń