Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje



Najczęściej czytane

 1. Seria niebezpiecznych zdarzeń drogowych w ciągu minionej doby

  Pomimo słonecznej pogody i dobrych warunków na drodze w ciągu ostatniej doby doszło do 5 niebezpiecznych zdarzeń drogowych, w tym wypadek drogowy, w którym jedna osoba trafiła do szpitala. Po raz kolejny apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze!

 2. Kolizje z dzikimi zwierzętami. Apelujemy o ostrożność!

  Pajęczańscy mundurowi apelują do kierowców o ostrożność i o ograniczenie prędkości zwłaszcza w rejonach lasów oraz pól, gdzie niebezpieczeństwo nagłego pojawienia się dzikich zwierząt na drodze jest bardzo duże. Coraz częściej na drogach powiatu pajęczańskiego odnotowujemy zdarzenia z udziałem dzikiej zwierzyny.

 3. Śmiertelny wypadek na crossie

  Pajęczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Bieliki. 19-letni kierujący motocyklem typu cross w wyniku wywrócenia się pojazdu poniósł śmierć na miejscu.

 4. Pajęczańscy policjanci zajęli III miejsce w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych

  26 kwietnia 2024 roku na terenie siedziby Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyły się wojewódzkie eliminacje do IX Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W rywalizacji wzięły udział 22 drużyny łódzkiego garnizonu.

 5. Zasnął za kierownicą i spowodował wypadek. Dwoje dzieci w szpitalu

  Kierowca zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Pasażerami były dzieci. W wyniku zderzenia doznały obrażeń i zostały przetransportowane do szpitala. Apelujemy o rozsądną i ostrożną jazdę!

 6. Jazda motocyklem to pasja. Apelujemy o bezpieczeństwo motocyklistów na drogach!

  Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Należy jeździć z wyobraźnią i pamiętać o przepisach – od tego zależy bezpieczeństwo i prawdziwa przyjemność z jazdy motocyklem.

 7. Wypadki w Działoszynie

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadków do których doszło 17 i 18 listopada 2016 roku w miejscowości Działoszyn.

 8. Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozstrzygnięty

  24 kwietnia 2024 roku uczniowie szkół z terenu powiatu pajęczańskiego rywalizowali w eliminacjach powiatowych XLV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego. Zwycięskie drużyny będą reprezentować nasz powiat w turniej wojewódzkim.

 9. Poszukiwani sprawcy kradzieży w Dino

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszynie poszukują sprawców kradzieży z marketu „Dino” w Szczytach. Kobieta i mężczyzna dokonali kradzieży zabawek ze sklepu na łączną kwotę prawie 950 złotych. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z pajęczańską lub najbliższą jednostką Policji.

 10. Podziękowania dla pajęczańskich policjantów

  Na skrzynkę pocztową Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie insp. Karola Mielczarka wpłynęły podziękowania od wdzięcznych obywateli dla policjanta z pajęczańskiej komendy oraz policjantów z komisariatu w Działoszynie. Takie podziękowania są dla mundurowych największą nagrodą za niesioną im pomoc i służbę.

Tagi

oszustwo Akcja Znicz 2016 MSWiA kolejowy konkurs prewencja bezpieczeństwo list otwarty profilaktyka narkotyki kradzież profilaktyka. ruch drogowy rozbój internet wypadek śmiertelny policjant po służbie alkohol i narkotyki pieszy marihuana śmiertelny ujecie obywatelskie piesi weekend odblaski Policyjna Akademia Bezpieczeństwa wypadek zatrzymany święto policji ruch drogowy konferencja uratowana przez policjantów kręci mnie bezpieczeństwo podsumowanie nietrzeźwy kierujący znicz podpalenie Moja Komenda akcja oświadczenie młody bohater upały ćwiczenia odblaskowy pierwszak hazard podziękowania mapa zagrożeń dopalacze plantacja konopi przestępczość gospodarcza ferie

Linki

Powrót na górę strony