Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń


Najczęściej czytane

 1. Wypadki w Działoszynie

  Policjanci Komisariatu Policji w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadków do których doszło 17 i 18 listopada 2016 roku w miejscowości Działoszyn.

 2. Nietrzeźwy "pancerny" na ulicach Pajęczna

  Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzewanego o kierowanie, w centrum Pajęczna, czołgiem T55. „Pancerny” był pod wpływem alkoholu. Trzeźwieje w policyjnym areszcie a czołg odholowano na strzeżony parking. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności natomiast za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, grozi kara do lat 8.

 3. „Wyrwani z Niewoli” - spotkanie z młodzieżą.

  13 listopada 2019 roku w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Kiełczygłowie oraz hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Pajęcznie z inicjatywy Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych młodzież ze szkół gminy Kiełczygłów i Pajęczno spotkała się z białostocką grupą „WYRWANI Z NIEWOLI” w składzie Jacek Zajkowski „Heres” i Piotr Zalewski. Liderzy tej grupy zajmujący się działalnością profilaktyczną dotycząca narkotyków, alkoholu, przemocy i wszelkich używek.

 4. Symulacja wypadku drogowego na przejeździe kolejowym w Trębaczewie

  20 osób rannych, rozpędzony autobus przewożący dzieci, który wpycha dwa samochody pod jadący pociąg to scenariusz piątkowych ćwiczeń na terenie cementowni Warta w Trębaczewie.

 5. Wypadek na DW-483 w Woli Wydrzynej

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 20 września 2016 roku około godziny 19:30 na drodze wojewódzkiej 483 w Woli Wydrzynej.

 6. SPRAWDŹ CZY ZDASZ EGZAMIN SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO POLICJI!!!

  Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie zaprasza wszystkich chętnych (kobiety, mężczyzn), którzy chcą spróbować swoich sił pod okiem instruktorów do udziału w teście sprawnościowym dla kandydatów ubiegających się o przyjecie do Policji. Ilość osób nieograniczona. 27 listopada 2019r. godzina 14:00 Hala sportowa w Zespole Szkół Im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie ul. Sienkiewicza 5. ZAPRASZAMY!!!

 7. Ćwiczenia "Egida 2019"

  17 listopada 2019 roku w ośmiu jednostkach Policji garnizonu łódzkiego odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem „Egida 19”. Celem działań było szkolenie rezerw osobowych Policji poprzez ich powołanie do jednostek przewidzianych do militaryzacji. W ćwiczeniu wzięło udział łącznie 149 osób, które przewidziane były do militaryzacji przez właściwego miejscowo Wojskowego Komendanta Uzupełnień.

 8. Wypadek w Rząśni

  Policjanci pajęczańskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, którego doszło 13 lipca 2016 roku około godziny 2:00 na drodze powiatowej P-2311 w miejscowości Rząśnia ul. Kościuszki

 9. Promocja zawodu w Urzędzie Gminy Nowa Brzeźnicy.

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie w Urzędzie Gminy Nowa Brzeźnica promowali zawód Policjanta.

 10. Powołany nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie

  27 listopada 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński powierzył obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp. Tomaszowi Kowalczykowi.

Tagi

Linki

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
mapa zagrożeń