Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na pokazowy policyjny test sprawności fizycznej

14 czerwca 2022 roku o godzinie 13.00 na hali sportowej w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie odbędzie się pokaz testu sprawnościowego. Każdy chętny do służby w policji może się sprawdzić i poćwiczyć pokonanie toru przeszkód. Funkcjonariusze pajęczańskiej komendy omówią jak prawidłowo pokonać tor przeszkód, zaprezentują jego wykonanie oraz będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie.

Test sprawności fizycznej to jeden z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy przyjęciu do policji. Polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w maksymalnym czasie 1 minuty 41 sekund. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym pajęczańscy policjanci zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wszystkich chętnych do służby w policji na pokazowy test sprawnościowy. Przyszli kandydaci będą mieć możliwość sprawdzić swoją kondycje fizyczną oraz zapoznać się i pokonać tor przeszkód. Poczynania potencjalnych kandydatów na torze monitorowane będą przez przedstawicieli pajęczańskiej komendy oraz instruktora taktyk i technik interwencji. Wszystko to po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie z tym etapem kwalifikacyjnym. Uczestnikom spotkania towarzyszyć będą sportowcy oraz przedstawiciele władz publicznych naszego powiatu. Chcesz zostać policjantem - zacznij działać! Podejmij to wyzwanie i poznaj tor przeszkód we wtorek 14 czerwca 2022 roku. Zapraszamy!

Uczniów prosimy o posiadanie przy sobie legitymacji szkolnej, pozostałych uczestników dowód osobisty oraz stój sportowy obowiązkowy do wykonywania ćwiczeń.

/sierż. sztab. Wioletta Mielczarek/

  • Na sali gimnastycznej osoby wykonujące ćwiczenia.
  • Na sali gimnastycznej osoby wykonujące ćwiczenia.
  • Na sali gimnastycznej osoby wykonujące ćwiczenia.
  • Na sali gimnastycznej osoby wykonujące ćwiczenia.
Powrót na górę strony