Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie i powitanie nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie mł. insp. Artur Wnuk po 31 latach pełnienia owocnej służby pożegnał się z mundurem. Jego funkcje będzie pełnił teraz podinsp. Jarosław Słok.

28.02.2022 roku w auli Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie mł. insp Artura Wnuka oraz powitanie nowego następcy. Pożegnanie rozpoczęło się zgodnie z ceremoniałem od złożenia meldunku. Następnie odczytany został rozkaz personalny o zdaniu stanowiska służbowego przez mł. insp. Artura Wnuka, po czym ustępujący stanowiska złożył stosowny meldunek Komendantowi Powiatowemu Policji w Pajęcznie insp. Karolowi Mielczarkowi. W kolejnej części uroczystości rozkazem personalnym obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie powierzone zostały podinsp. Jarosławowi Słok. W uroczystości towarzyszyła kadra kierownicza, pracownicy cywilni oraz władze samorządowe.

Mł. insp .Artur Wnuk z pajęczańską jednostką związany był od 3 lat pełniąc funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Po 31 latach oddanych społeczeństwu i ojczyźnie odszedł na zasłużoną emeryturę. Podczas uroczystości towarzyszyły mu podziękowania, słowa uznania, życzliwości oraz życzenia realizacji osobistych planów.

Podinsp. Jarosław Słok służbę w Policji rozpoczął w 1997 roku i od początku swojej kariery związany był z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie. W Latach 2012-2015 pełnił funkcję zastępcy Komendanta Komisariatu w Zelowie a następnie od 2016 roku do chwili obecnej był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Bełchatowie. W trakcie 25 letniej służby zdobył doświadczenie, profesjonalizm, który zaowocował i teraz będzie wykorzystany na szczeblu kierowania pajęczańską jednostką. Życzymy pomyślności w realizacji zadań na nowo powołanym stanowisku.


 

Powrót na górę strony