Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Policji 2021 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie.

W Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Z uwagi na stan epidemii uroczystość odbyła się w kameralnym gronie.

30 lipca 2021 roku o godzinie 10.00 na placu apelowym PSP w Pajęcznie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Uroczystość uświetnili obecnością przedstawiciele władz samorządowych: Wicewojewoda Łódzki Karol Młynarczyk, Starosta Powiatu Pajęczańskiego Zbigniew Gajęcki, Wicestarosta Powiatu Pajęczańskiego Paweł Sikora oraz Komendant PSP mł. bryg. Marek Stępień. Podczas uroczystej zbiórki, Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie insp. Karol Mielczarek wraz z Wicewojewodą Łódzkim Karolem Młynarczykiem oraz Starostą Powiatu Pajęczańskiego Zbigniewem Gajęckim, wręczyli nominacje na wyższe stopnie policyjne. Dodatkowo Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin wyróżnił listem gratulacyjnym za wzorowe wywiązywanie się z obowiązków służbowych trzech pajęczańskich funkcjonariuszy.

W tym roku mianowanych zostało 20 policjantów:

- 2 w korpusie oficerów

- 11 w korpusie aspirantów

- 7 w korpusie podoficerów.

Po wręczeniu awansów głos zabrali przedstawiciele władz samorządowych, wyrażając słowa uznania za trud codziennej służby oraz zaangażowanie, jakie policjanci wkładają na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie powiatu pajęczańskiego. .

Gratulujemy wszystkim awansowanym.


 


 

Powrót na górę strony