Dwa poranne dachowania. - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa poranne dachowania.

17 grudnia 2019 r. na terenie powiatu pajęczańskiego w godzinach rannych doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do poważnych zdarzeń doszło dzisiejszego ranka o godzinie 08:10 w Strzelcach Wielkich na ul. Pajęczańskiej na prostym odcinku drogi 20-letni mieszkaniec Gminy Strzelce Wielkie kierując hondą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie zjechał do rowu wywracając pojazd.

O godzinie 08:30 w Wiewcu 30-letnia mieszkanka również Gminy Strzelce Wielkie kierując skodą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem wypadła z łuku wywracając pojazd na dach. Kierujący w obu przypadkach trzeźwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierująca skodą wraz z 3 letnim dzieckiem została zabrana na obserwację do szpitala. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja apeluję!!! Pomimo dobrych warunków atmosferycznych jak na porę roku dochodzi do coraz częstszych zdarzeń drogowych. Pośpiech, świąteczna gorączka to zły doradca. Główną z przyczyn zdarzeń drogowych to prędkość. Zdejmijmy nogę z gazu!