Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Powołany nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie

27 listopada 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński powierzył obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp. Tomaszowi Kowalczykowi.

W uroczystości wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Po odczytaniu rozkazu powołującego podinsp. Tomasza Kowalczyka na stanowisko  zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi odebrał od nowego zastępcy meldunek objęcia stanowiska. W trakcie wystąpienia insp. Andrzej Łapiński podkreślił, że podinsp. Tomasz Kowalczyk jest to człowiek z wieloletnim doświadczeniem a także jest on profesjonalistą poświęcającym się zadaniom jakie wykonuje.

Nowo powołany zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie podinsp.  Tomasz  Kowalczyk podziękował za okazane zaufanie, składając tym samym  obietnicę ciężkiej pracy i poświęcenia na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pajęczańskiego.