Informacje

Policjanci namierzyli w jednej z firm elementy kradzionych aut

W jednej z firm mieszczącej się na terenie Gminy Działoszyn policjanci namierzyli elementy pochodzące z kradzionych aut. Właściciel warsztatu został zatrzymany a zabezpieczone pojazdy trafiły na policyjny parking.

16 lutego 2021 roku w jednej z miejscowości w Gminie Działoszyn kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie wspólnie z funkcjonariuszami  Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi namierzyli firmę zajmującą się handlem pojazdami oraz częściami. Okazało się, że na jej terenie znajdowały się kradzione części oraz pojazdy posiadające ingerencje w pola numerowe. W związku z tym zatrzymali 36-letniego mieszkańca Gminy Działoszyn. Usłyszał on już zarzut paserstwa, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat. Zabezpieczone pojazdy trafiły na policyjny parking. Wobec podejrzanego został zastosowany dozór policyjny. Pajęczańscy mundurowi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

  • Na zdjęciu srebrny pojazd uszkodzony i zasypany śniegiem stojący na lawecie.
  • Na zdjęciu samochód typu bus koloru białego uszkodzony zasypany śniegiem. Pojazd nie posiada przednich elementów karoserii widać uszkodzony silnik.
  • Na zdjęciu widać wyciętą z pojazdu część ramy koloru srebrnego. Obok tej części stoi człowiek ubrany w czarną kurtkę oraz niebieskie jeansy.
  • Na zdjęciu widać dwa pojazdy typu bus zasypane śniegiem. Pojazdy są koloru białego. Jeden z nich stojący pierwszy posiada zdemontowany przód pojazdu.
  • Na zdjęciu widoczne są trzy pojazdy typu bus, dwa koloru czarnego są zasypane śniegiem i posiadają uszkodzone i zdekompletowane przody. Na jednym z czarnych busów oparte sa drzwi koloru białego z biało czerwoną naklejką. W oddali widać tylko część białego busa, który stoi za czarnymi busami.